بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : XL1 فولکس واگن عکس های ماشین

برو بالا


بازی اندروید


VW XL1 - Front Angle, 2014, 800x600, 2 of 46
XL1 فولکس واگن بیشترین بهره وری سوخت خودرو تولید در جهان است، با ارزش مصرف سوخت ۰٫۹ l/100 کیلومتر است. با تشکر از آن پلاگین در سیستم هیبریدی، دو نفره نیز می تواند پوشش فاصله تا ۵۰ کیلومتر در حالت تمام برقی و بنابراین با صفر تولید گازهای گلخانه ای محلی است.
VW XL1 - Front Angle, 2014, 800x600, 1 of 46
کم وزن (۷۹۵ کیلوگرم)، آیرودینامیک کامل (CD 0.189) و مرکز ثقل پایین (۱۱۵۳ میلی متر بالا): VW XL1 قهرمان خودرو که زیر ماشین خالص ورزشی اصول طراحی است. به این ترتیب، فولکس واگن کارآمد توانایی کروز در جاده ها در سرعت ثابت ۱۰۰ کیلومتر / در ساعت با استفاده از فقط ۶٫۲ کیلو وات / ۸٫۴ PS. در حالت تمام برقی، فولکس واگن XL1 نیاز به کمتر از ۰٫۱ کیلووات ساعت برای پوشش دادن مسافت طی شده بیش از یک کیلومتر است.
VW XL1 - Interior, 2014, 800x600, 33 of 46
با تکنولوژی بالا طراحی بسیار سبک وزن، آیرودینامیک عالی و یک پلاگین در ترکیبی سیستم – شامل موتور دو سیلندر TDI (35 کیلو وات / ۴۸ PS)، E-موتور (۲۰ کیلو وات / ۲۷ PS)، ۷-سرعت گیربکس کلاچ دوگانه ( DSG) و باتری یون لیتیم: – همه این امکان را برای جدید فولکس واگن XL1 منتشر می کنند تنها ۲۱ گرم / کیلومتر از CO2 است. در صورت لزوم، XL1، با یک سرعت بالا از ۱۶۰ کیلومتر / ساعت، می تواند تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت در ۱۲،۷ ثانیه شتاب. واضح است، ۰٫۹ l/100 کیلومتر مصرف سوخت شکل بی سابقه است که با هر وسیله نقلیه دیگر نشده است تا به امروز به دست آمده است، و آن را نشان می دهد که چگونه فولکس واگن است تعریف جدیدی چه از لحاظ فنی امکان پذیر است در carmaking.
VW XL1 - Front Angle, 2014, 800x600, 6 of 46
مفهومی، VW XL1 نشان دهنده مرحله تکاملی سوم از استراتژی ماشین ۱ لیتری فولکس واگن است. هنگامی که در هزاره جدید، پروفسور دکتر فردیناند Piëch، امروز است که رئیس هیأت نظارت فولکس واگن AG، فرموله هدف رویایی آوردن به بازار تولید یک ماشین که عملی در استفاده روزمره با مصرف سوخت یک لیتر طلیعه شد در هر ۱۰۰ کیلومتر است. در XL1 دو صندلی، این دیدگاه به واقعیت تبدیل شده است. با وجود بازده فوق العاده ای از XL1 فولکس واگن، توسعه دهندگان با موفقیت با مفهوم بدن، که ارائه ابزار روزمره تر از در دو نمونه قبلی بود. در حالی که راننده و مسافر نشسته در ترتیب پشت سر هم برای آئرودینامیک مطلوب L1، ۱ لیتری خودرو در سال ۲۰۰۲ و در سال ۲۰۰۹، ارائه شده در دو XL1 اشغال نشسته کمی افست، در کنار هم، تقریبا به یک وسیله نقلیه معمولی.

VW XL1 - Front Angle, 2014, 800x600, 1 of 46
XL1 فولکس واگن ۳۸۸۸ میلیمتر طول، ۱۶۶۵ میلی متر عرض و ۱۱۵۳ میلی متر بلند است. استانداردهای معمول خودرو این ابعاد شدید هستند. برای مقایسه: پولو دارای طول مشابهی (۳۹۷۰ میلی متر) و عرض (۱۶۸۲ میلی متر)، اما به طور قابل توجهی بلندتر (۱۴۶۲ میلیمتر) است. حتی اصیل ماشین های ورزشی مانند پورشه Boxster امروز ۱۲۹ میلیمتر بلندتر (۱۲۸۲ میلیمتر) است. یک ماشین از آینده برای امروز ساخته شده است – بنابراین، VW XL1 تماشایی ظاهر کند.

VW XL1 - Front Angle, 2014, 800x600, 4 of 46

در تاریخ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۸:۵۵
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر