بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : کره شمالی مستقیما به آمریکا هشدار داد

برو بالا


بازی اندروید


IMAGE634659529372936250
کره شمالی به فرمانده ارتش آمریکا مستقر در کره جنوبی نسبت به برگزاری رزمایش نظامی آمریکا و کره جنوبی هشدار داد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، کره شمالی در آستانه برگزاری رزمایش مشترک سئول و واشنگتن علیه این کشور، به فرمانده نیروهای نظامی آمریکا مستقر در کره جنوبی هشدار داد.
«پاک ریم سو» رئیس هیات نظامی کره شمالی که به دهکده آتش بس میان دو کره رفته بود از طریق تلفن این پیام را به ژنرال «جیمز ترومن» ارسال کرد.
رزمایش مشترک آمریکا و کره شمالی درحالی برگزار می‌شود که تنش در شبه جزیره کره به دنبال سومین آزمایش هسته ای پیونگ یانگ افزایش یافته است.
هشدار مستقیم کره شمالی به آمریکا درحالی ابلاغ شد که ارسال چنین پیام‌هایی میان آمریکا و کره شمالی بسیار نادر است.
کره شمالی و کره جنوبی از زمان پایان جنگ کره در سال ۱۹۵۳، همچنان در جنگ هستند و قرارداد آتش بس میان دو کشور هیچگاه به یک توافق دائمی تبدیل نشده است.
آمریکا و کره جنوبی قصد دارند از ۱۱ تا ۲۵ مارس رزمایش مشترکی با حضور ۱۰ هزار نیروی نظامی کره ای و ۳۵۰۰ نیروی نظامی ارتش آمریکا برگزار کنند.
پاک ریم به فرمانده ارتش آمریکا در کره جنوبی گفت: اگر برگزاری رزمایش مشترک تهاجمی شما منجر به شعله ور شدن آتش جنگ در این برهه زمانی حساس شود سرنوشت شما در عرض چند ساعت به نابودی خواهد کشید و به یاد داشته باشید، کسانی که آتش جنگ را شعله ور می‌کنند با فلاکتهای مخرب آن مواجه خواهند شد.
موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۸:۴۵
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر