بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : قلعه نویی در بیمارستان بستری شد

برو بالا


بازی اندروید


خبرآنلاین: امیر قلعه نویی که پس از بازی استقلال با نفت آبادان دچار افت فشار شده بود ، چند ساعتی را در بیمارستان آتیه تهران بستری شد.

امیر قلعه نویی که تیمش برای ماندن در صدر جدول ، توانست ۱۰ نفره تیم نفت آبادان را در یک بازی حساس شکست دهد ، یعد از مسابقه دچار افت فشار شد و کارش به بیمارستان کشید. در این بازی استقلالی ها در دقیقه ۳۵ با اخراج فرزاد حاتمی ۱۰ نفره شدند تا نفتی های آبادان بتوانند حملات خطرناکی روی دروازه آبی ها داشته باشند اما استقلال نشان داد با یک یار کمتر هم توانی بالاتر از لیگ ایران دارد. مجتبی جباری کاپیتان این روزهای استقلال چون همیشه ریتمی منظم به حرکات استقلال داده بود و چفت شدن زوج او با فرهاد مجیدی برای هیچ حریفی چاره ای غیر از بالا بردن دست هایش به نشانه تسلیم نمی گذارد. مهدی رحمتی هم با گرفتن یک تک به تک بی نظیر کاری کرد تا استقلال در اوج مشکلات مالی و در حالی که بازیکنان و کادر فنی اش در این ماه ها یکی از کم دریافت ترین تیم های لیگ برتر باشند ، بتواند در صدر جدول بماند. استقلال یکشنبه باید به قطر برود تا با تیم پرقدرت الریان بازی کند و قلعه نویی برد در بازی پنجشنبه را برای موفقیت در بازی حساس آسیایی لازم می دانست.

استرس بیش از حد این اتفاقات بود که سبب شد تا حال قلعه نویی دقایقی بعد از بازی بد شود و همراهانش او را بلافاصله بعد از بازی به بیمارستان آتیه تهران منتقل کنند. سرم و مراقبت های ویژه برای او در نظر گرفته شد تا فشارش به حالت طبیعی برگردد.

آبی ها باید دو روز دیگر به قطر بروند و این درحالی است که علی فتح الله زاده مدیر این تیم به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت های لازم حرف از استعفا زده است. هواداران پرشمار استقلال امید دارند تا وزارت ورزش یکی از دو تیم محبوب پایتخت را حداقل در بازی های آسیایی به چشم تیم ملی ببیند و آنها بتوانند بخشی از طلب های شان را در این شرایط دریافت کنند.

موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ و ۴:۱۳
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر