بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : فیلم های جذاب سال 2013

برو بالا


بازی اندروید


با تعداد زیاد فیلم هایی که در سال آینده قرار است انتخاب ۱۰ فیلم برتر کمی دشوار است. ولی در اینجا به چند فیلم اشاره می کنیم که در سال ۲۰۱۳ نباید آنها را از دست بدهید و پیشنهاد می کنیم حتماً آنها را تماشا کنید.

برترین ها: با تعداد زیاد فیلم هایی که در سال آینده قرار است انتخاب ۱۰ فیلم برتر کمی دشوار است. ولی در اینجا به چند فیلم اشاره می کنیم که در سال ۲۰۱۳ نباید آنها را از دست بدهید و پیشنهاد می کنیم حتماً آنها را تماشا کنید.

7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۱٫ “جایی آنسوی کاج ها” (The Place Beyond the Pines)

این فیلم داستان دو مرد – یکی مجرم و دیگری پلیس – است که نشان می دهد چطور کارهایی که آنها برای محافظت از خانواده هایشان انجام می دهند، نه تنها بر زندگی خودشان تأثیر دارد، بلکه بر آینده پسرانشان هم تأثیر دارد. تاریخ اکران این فیلم در ایالات متحده ۲۹ مارس ۲۰۱۳ است.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۲٫ “گنج و رنج” (Pain and Gain)

این فیلم درباره چند بدنساز است که از زندگی روزمره خسته شده اند و تصمیم می گیرند که یک گروه دزدی و آدم ربایی تشکیل دهند. ولی همه چیز بطور وحشتناکی پیش می رود. اکران این فیلم برای تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده است.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۳٫ “مرد آهنی ۳” (Iron Man 3)

رابرت داونی جی.آر. با نقش محبوب و دوست داشتنی مرد آهنی برمی گردد، ولی کارگردان فیلم عوض شده است. این فیلم در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۳ در ایالات متحده اکران می شود.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۴٫ “سفر ستاره ای: به سوی تاریکی” (Star Trek Into Darkness)

داستان این فیلم بر خدمه Enterprise متمرکز است. وقتی آنها به سیاره خود برمی گردند شاهد هرج و مرج در سیاره شان می شود و استارفلیت مورد حمله قرار می گیرد. این فیلم در ۱۵ مه ۲۰۱۳ در ایالات متحده اکران می شود.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۵٫ “خماری ۳” (The Hangover Part III)

این قسمت از فیلم خماری، دیوانه کننده ترین قسمت آن است. قهرمانان فیلم این بار به آمستردام می روند. سازندگان این فیلم خواستند که آخرین ماجراجویی قهرمانان بسیار غافلگیرکننده باشد. خماری ۳ در ۲۴ مه ۲۰۱۳ اکران خواهد شد.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۶٫ “مرد فولادی” (Man of Steel)

این فیلم درباره خبرنگار جوانی است که در کودکی از سیاره در حال مرگ کریپتون به کره زمین آورده شده و با والدین ناتنی اش بزرگ می شود. حالا این مرد می خواهد انسان های کره زمین را از حمله فرازمینی ها نجات دهد. اکران این فیلم در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۳ خواهد بود.


7 فیلمی که در سال 2013 منتظر اکران آنها هستیم

۷٫ “دانشگاه هیولاها” (Monsters University)

داستان درباره زمانی است که سالی و مایک تازه با هم آشنا شده بودند و تعریف می کند که چرا در اوایل داستان آنها با هم رقیب بودند و بعد از مدتی بهترین دوستان یکدیگر شدند. این فیلم در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۳ اکران می شود

موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ و ۶:۵۰
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر