بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : درخشش نوازنده‌ها در کنسرت «احسان خواجه امیری»

برو بالا


بازی اندروید


http://www.musicema.com/images/pgimg_image5_1_6549.jpg

احسان خواجه امیری در شبی که قرار بود به فاصله یک ساعت بعد از او «فرزاد فرزین» در سالن نمایشکاه میلاد بروی صحنه برود، در روز خوب ارکس‌تر و نوازنده‌هایش، به اجرای برنامه پراخت.

این خواننده ابتدای برنامه‌اش را با «احساس آرامش» شروع کرد تا در ابتدای برنامه‌اش یک گرد و خاک اساسی به پا کند. به مرور او سراغ قطعات پر طرفدار و عاشقانه‌اش رفت و «میوه ممنوعه»، «کجایی» و «لحظه» فضای حسی دل انگیزی را به سالن آورد و به مرور «نمی‌دونی» و «دوستی» و «پرنده» هم جیغ خیلی‌ها را در آورد.

مثل همیشه «سلام آخر» و «لحظه» بیشترین طرفدار را در سالن داشت تا باز هم قطعات آرام و حسی خواجه امیری بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد.

خود این خواننده هم مشخصا با آمادگی کامل و صدایی قدرتمند روی صحنه حاضر شده بود و هیچ نشانی از خستگی ناشی از اجراهای متعدد در شهرهای مختلف در او دیده نمی‌شد.

حاشیه‌ها:

* بدون شک نکته قابل توجه اجرای شب گذشته احسان خواجه امیری، روز خوب و درخشش نوازنده‌ها و رهبر ارکستر‌اش بود که با قدرت تمام ساز زدند و باعث شدند این خواننده اجرایی ویژه و خاص را در شبی که به نظر می‌رسید با یک کنسرت معمولی رو به رو هستیم، شاهد باشیم. «هومن نامداری» رهبر ارکس‌تر خواجه امیری با هوش و قدرت اجرای زنده‌اش نشان داد که با فاصله زیادی از بقیه، جزو بهترین‌های ایران است و هومن غفاری نیز با اجرای مسلط‌اش خیلی‌ها را انگشت به دهان کرد. امید حجت و احسان نی زن نیز از دیگر نوازنده‌هایی بودند که در روز خوبشان توانستند اجرایی قابل توجه را برای این خواننده بسازند.

* خواجه امیری در بخش‌هایی از برنامه‌اش و پس از اجرای قطعه «میوه ممنوعه» رو به حضار گفت: «در مقطعی که من تیتراژ تلویزیونی زیاد می‌خواندم، در یکی از کنسرت‌هایی که در همین سالن بود همه حاضرین تیتراژ‌های معروف را می‌خواستند که من بخوانم. یک نفر هم این وسط و در همین ردیف‌های جلو گیر داده بود که تیتراژ «جومونگ» را بخوان! ول کن هم نبود. همه دغدغه من در روی سن این بود که خدایا مگر سریال جومونگ تیتراژ هم دارد؟! بعد از اجرا بود که فهمیدم سرم چه کلاهی رفته و یک نفر چقدر خوب توانسته سر به سرم بگذارد. از آن زمان تا حالا هر وقت تیتراژ‌ها را می‌خوانم، به «جومونگ» فکر می‌کنم!».

* در هنگام معرفی امید حجت، به یک باره از سمتی که این نوازنده ایستاد بود، دود غلیظ ویژه «لیزر شو» با فشار به روی استیج فرستاده شد تا احسان با دیدن این صحنه و نوازنده‌اش که در بین دود غلیط محو شده بود او را با لقب «امید دودی» (!) معرفی نماید!

* قطعه «پرنده» پس از درخواست‌های مکرر حاضرین اجرا شد تا خواجه امیری پس از دیدن شدت محبوبین این اثر با خنده بگوید: «دارم راستی راستی فکر می‌کنم که واقعا من یه پرنده م و باید پر بزنم و برم‌ها!. چرا هیچکس کار‌های خودم رو درخواست نمی‌کنه؟!»

http://www.musicema.com/images/pgimg_image8_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image7_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image10_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image9_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image11_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image1_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image4_1_6549.jpg

http://www.musicema.com/images/pgimg_image3_1_6549.jpg

موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۴:۴۷
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر