بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : تصاویر جالب از نقاشی با انگشت

برو بالا


بازی اندروید


هنرمندی به نام “اریس اسکات” یکی از بهترین نقاشان و البته متفاوت ترین آن ها است. این هنرمند یک استاد نقاشی با انگشتان دست است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، حتما بسیاری از کودکان را دیده اید که دوست دارند با انگشتانشان نقاشی بکشند و البته تنها می توانند با رنگ ها بازی کنند اما همین نقاشی کودکانه نیز می تواند تبدیل به هنری خارق العاده شود.

هنرمند آمریکایی “اریس اسکات” کسی است که علاقه خاصی به نقاشی با انگشت و حس کودکانه دارد و با همین حس کودکانه توانسته است نقاشی های بسیار زیبا و منحصر به فردی را بکشد و کارهایش را باقیمت های بالاتر از ۱۰۰۰ دلار به فروش برساند.

او در مورد این کار خود می گوید: من دنیا را از میان انگشت های رنگی و البته رنگارنگ می بینم و دوست دارم تا به همه نیز این دنیا انگشتی را نشان بدهم.او همچنین در ادامه افزود که برای یاد گرفتن این نقاشی به کشورهای مختلفی از جمله تایلند سفر کرده است و در آنجا با اصل این هنر آشنا شده است.

تمام وسایلی که این هنرمند استفاده می کند یک دستکش لاتکس به همراه چندین رنگ مختلف است که البته در مورد رنگ ها نیز می گوید که هر بار تنها رنگ هایی را استفاده می کند که کاملا با هم رابطه دارند.

این هنرمند ۲۸ ساله این روزها به عنوان یک استاد در این نوع نقاشی شناخته می شود و نقاشی های متفاوتی در تمامی سبک ها می کشد. او قصد دارد ی نمایشگاه از کارهایش را تا چند هفته آینده برگزار کند.

موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۸:۵۷
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر