بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : بهترین فیلم های سینمای دنیا کدام است؟

برو بالا


بازی اندروید


اسکای فال و لینکلن و گرگ و میش

قصه های دنباله دار سپیده دم «که به نام گرگ و میش معروف هست»، اسکای فال و لینکلن، گوی رقابت را در جدول باکس آفیس از بقیه رقیبانشان ربوده اند. فروش فیلم در ایالات متحده از چهارشنبه پیش تا پایان روز یکشنبه ۲۹۰ میلیارد دلار بوده است و به این ترتیب رکورد ۲۷۰٫۵ میلیون دلار فروش فیلم ها در هفته تعطیلات شکر گذاری سال ۲۰۰۹ شکسته شد. از میان فیلم هایی که روی پرده بودند، فیلم خون آشامی گرگ و میش (قسمت دوم) ساخته بیل کاندون مجموع فروش خود را در آمریکای شمالی به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار رساند. فروش آخرین (پنجمین) فیلم مجموعه سینمایی گرگ و میش در سه روز ۴۳٫۱ میلیون دلار و در پنج ورز ۶۴ میلیون دلار بود.

گرگ و میش (قسمت ۲) پس از دو هفته مجموع فروش خود را در ایالات متحده و کانادا به ۲۲۷ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را بهذ ۵۷۷٫۷ میلیون دلار رساند.

«اسکای فال» به کارگردانی سام مندس با ۳۶ میلیون دلار فروش در سه روز و ۵۱ میلیون دلار در پنج روز در رده دوم جدول قرار گرفت.

این فیلم تاکنون در آمریکای شمالی ۲۲۱٫۷ میلیون دلار فروخته است و اولین فیلم مجموعه سینمایی جیمز باند است که در این سطح بیش از ۲۰۰ میلیون دلار به دست می آورد.

مجموع فروش بیست و سومین فیلم باند با بازی دانیل کریک در نقش مامور ۰۰۷ در سطح بین المللی حدود ۵۶۸٫۱ میلیون دلار و فروش جهانی آن ۷۹۰٫۱ میلیون دلار شده است.

در تاریخ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۷:۴۵
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر