بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : با ثبت یک ایمیل در Gmail دارای بی نهایت ایمیل شوید !

برو بالا


بازی اندروید


با ثبت یک ایمیل در Gmail دارای بی نهایت ایمیل شوید !

گوگل قابلیت بسیار جالبی را در درون Gmail قرار داده است که تقریبأ ۹۹% کاربران از آن بی خبرند! 

با استفاده از این قابلیت شما با ثبت نام در Gmail و ثبت یک آدرس ایمیل در واقع دارای بی نهایت آدرس ایمیل خواهید بود! این موضوع شما را از ثبت نام های بی مورد جهت استفاده از ایمیل جدید کاملأ بی نیاز میکند چرا که شما میتوانید از یک حساب ایمیل خود در Gmail برای عضویت متعدد در یک سایت خاص استفاده کنید.

به عنوان مثال فرض کنید در سایتی ثبت نام کرده اید که به شما یک سرویس رایگان اهدا میکند.


برای ثبت نام نیز نیاز به ثبت آدرس ایمیل خود دارید.


طبعأ با یکبار ثبت ایمیل ، مجدد مجاز به استفاده از همان آدرس ایمیل نخواهید بود. در نتیجه برای استفاده مجدد از آن سرویس بایستی یک ایمیل جدید برای خود ثبت کنید.


اما دیگر نیازی به این کار نیست! , آموزش این ترفند:

فرض کنید آدرس ایمیل شما در جی میل ، reza666@gmail.com باشد. این آدرس ، آدرس اصلی ایمیل شما خواهد بود. اما آدرس reza.666@gmail.com نیز آدرس فرعی ایمیل شماست! همچنین re.za666o@gmail.com و r.eza666@gmail.com و یا reza6.66@gmail.com

حتماً متوجه موضوع شدید ، در جی میل “نقطه” ها باعث عوض شدن آدرس ایمیل اصلی نخواهد شد. بدین شکل که اگر فردی آدرس ایمیل شما را با نقطه هایی در میان آن نیز وارد کند ایمیل ارسالی به دست شما میرسد.

این موضوع روی آدرسی با چند نقطه نیز صدق میکند ، یعنی ایمیل های ارسالی بهr.e.z.a.6.6.6@gmail.com نیز به reza666@gmail.com خواهد رسید. همچنین آدرسی مشابه r…e…z…a…6…6…6@gmail.com

دقت کنید همان طور که ذکر شد به وسیله این کار میتوانید در سایت های مختلف با همان ایمیل خود و کپی های آن عضو شوید ، با این اطمینان که ایمیل های ارسالی توسط آن سایت به شما می رسد.

به وسیله این روش شما نمی توانید توسط آدرس ایمیل های جعلی خود مستقیمأ در جی میل Login کنید. بلکه این کار تنها توسط آدرس اصلی ثبت شده به عنوان جی میل شما امکان پذیر است.
در تاریخ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۷:۳۷
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر