بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : این آئودی تبدیل به زیردریایی می‌شود +عکس

برو بالا


بازی اندروید


“ASQ” خودرویی جدید از آئودی است که توسط “Juyoung Kim” طراحی شده است. این خودرو برای سال ۲۰۴۰ و روزهایی که گرمایش جهانی یخ ها را آب کرده است طراحی شده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، آینده خودروسازی جهان در دست شرکت هایی است که طرح های متفاوتی را برای شرایط مختلف ارائه می کنند. یکی از این شرکت ها آئودی است که تا به حال طرح های زیادی را برای آینده ارائه کرده است.

“ASQ” خودرویی جدید از آئودی است که توسط “Juyoung Kim” طراحی شده است. این خودرو برای سال ۲۰۴۰ و روزهایی که گرمایش جهانی یخ ها را آب کرده است طراحی شده است.

این خودرو در اصل طرحی میان یک زیردریایی، قایق و خودرو است. در آینده ممکن است سطح دریاها بالا آید و بسیاری از شهر ها زیر اب بروند از همین رو نیاز است تا از خودروهای آبی و خاکی استفاده کرد.

“ASQ” دارای سه صندلی است و فضای صندلی چهارم برای وسایل قواصی و البته برخی از مخازنی است که برای زیر اب رفتن خودرو نیاز است. این خودرو برای حرکت زیر آب از نیرومحرکه ای به مانند جت اسکی استفاده می کند و می تواند راه خود را در میان آب ها پیدا کند.

موتور اصلی این خودرو به طور کامل به صورت هیدروژنی کار خواهد کرد  و البته موتورهای الکتریکی نیز ان را در شرایط خاص کمک می کنند تا سرعت خوبی داشته باشد.

از دیگر نکات این خودرو می توان به تغییر کف آن اشاره کرد که می تواند به سطحی شیشه ای برای دیدن دریا تغییر کند. این خودرو یکی از طرح هایی است که آئودی بسیار جدی به دنبال ثبت و ساخت آن است و البته باید منتظر بمانیم تا نتیجه کار مشخص شود.

موضوعات مطلب : تگ های مطلب :
در تاریخ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ و ۱۸:۵۵
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر