بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : آئودی RS Q3 (عکس های ماشین خارجی 2014)

برو بالا


بازی اندروید


Audi RS Q3 - Front Angle, 2014, 800x600, 1 of 18

آئودی ارائه RS Q3 در سال ۲۰۱۳ در ژنو بین المللی موتور نمایش، اولین مدل RS Q موفق خط. این ترکیب عملی برجسته روزمره با عملکرد رانندگی پویا: این تنها ۵٫۵ ثانیه طول می کشد تا کامل از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت (۶۲٫۱۴ مایل در ساعت) با حداکثر سرعت دویدن، و سرعت بالای آن است که به صورت الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر / ساعت (۱۵۵٫۳۴ mph) اداره است. ۲٫۵ لیتری پنج سیلندر توربو تولید ۲۲۸ کیلو وات (۳۱۰ اسب بخار) است و مصرف سوخت به طور متوسط ​​تنها ۸٫۸ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر (۲۶٫۷۳ یانیه ها ی ایالات متحده).

Audi RS Q3 - Front Angle, 2014, 800x600, 2 of 18

“Q3 RS انتقال فلسفه عملکرد آئودی به بخش SUV جمع و جور، در نتیجه ایجاد یک کلاس عملکرد جدید است، می گوید:” فرانسیسکوس وان Meel، مدیر عامل QUATTRO جیامبیایچ. “علاوه بر کروکی RS5، RS6 آوانت و Sportback RS7، Q3 RS چهارم مدل RS است که ما در حال راه اندازی در بازار در سال ۲۰۱۳ خانواده RS در حال رشد است تا هشت عضو -. تر از همیشه” Q3 RS ترکیبی از خواص RS های معمولی مانند عملکرد بالا و لذت رانندگی با کیفیت در شیوه زندگی و ارزش ابزار بالا است. RS آئودی Q3 QUATTRO جیامبیایچ است که تماما متعلق به شرکت تابعه از آئودی AG توسعه داده شد.
Audi RS Q3 - Interior, 2014, 800x600, 15 of 18
برنده جایزه موتور های با عملکرد بالا، TFSI 2.5، در محل کار و در زیر هود RS آئودی Q3. این موتور پنج سیلندر بوده است “موتور بین المللی سال” در کلاس خود به مدت سه سال متوالی از سال ۲۰۱۰ توسط یک هیئت داوران بین المللی از متخصصان خودرو نام برد. از جابجایی موتور ۲۴۸۰ سی سی، موتور تزریق مستقیم توربوشارژ تولید حداکثر قدرت از ۲۲۸ کیلو وات (۳۱۰ اسب بخار) در ۵،۲۰۰-۶،۷۰۰ دور در دقیقه حداکثر گشتاور خود را از ۴۲۰ نیوتن متر (£ ۳۰۹٫۷۸ فوت) بین ۱،۵۰۰ و ۵۲۰۰ دور در دقیقه در دسترس است. این دو مقدار نشان که Q3 RS بی نظیر در این زمینه رقابتی آن است. این پنج سیلندر یک موتور خاص است، با شروع با مفهوم اساسی آن است. از TT RS و RS3 Sportback آن آشنا است، و QUATTRO جیامبیایچ آن را برای استفاده در Q3 RS اصلاح.
RS آئودی Q3 (2014)
۲۰۱۴ آئودی RS Q3

۱-۲-۴-۵-۳ ترتیب احتراق، و پشتیبانی شده توسط هندسه القای هوا و سیستم های اگزوز، تولید یک صدای موتور ورزشی است که برای اولین بار ها آئودی محبوب برگشت در ۱۹۸۰s ساخته شده است.
Audi RS Q3 - Side, 2014, 800x600, 4 of 18
راننده می تواند کنترل فلاپ برای سیستم اگزوز و ویژگی های شتاب دهنده با انتخاب یکی از حالت های خودکار، آسایش و پویا با استفاده از استاندارد آئودی درایو را انتخاب کنید سیستم را تحت تاثیر قرار دهد. در حالت پویا، پاسخ موتور واضح تر است و موتور را فشرده تر به نظر برسد.
Audi RS Q3 - Rear Angle, 2014, 800x600, 6 of 18
TFSI 2.5 شتاب RS آئودی Q3 از یک وقفه تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت (۶۲٫۱۴ مایل در ساعت) را تنها در ۵٫۵ ثانیه – بهترین مقدار عملکرد در این بخش است. سرعت بالای خودرو الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر / ساعت (۱۵۵٫۳۴ mph) محدود شده است. آئودی در Q3 RS، پنج سیلندر موتور در حال کار همراه با استاندارد راه توقف سیستم برای اولین بار. اقدامات بهره وری دیگر از قبیل پمپ روغن تنظیم، که تنها پمپ روان کننده در هنگام نیاز، به پایین خودرو مصرف سوخت متوسط ​​۸٫۸ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر (۲۶٫۷۳ ایالات متحده یانیه ها ی) که معادل ۲۰۶ گرم CO2 در هر کیلومتر کمک (۳۳۱٫۵۲ G / مایل).

TRONIC S استاندارد هفت سرعت انتقال قدرت را به پیشرانه است. آن را در سه شفت پیکربندی فشرده طراحی شده بود و دنده هفتم آن دارای نسبت دنده طولانی برای صرفه جویی در سوخت است. با استفاده از به پایان می رسد تغییر در چرخ فرمان یا اهرم انتخاب ورزشی که طراحی منحصر به فرد RS – رانندگان می توانند بین حالت D و S برای تغییر اتوماتیک انتقال کلاچ دوگانه، و یا آنها را دستی می تواند تغییر مکان را انتخاب کنید. راه اندازی کنترل عملکرد کنترل شتاب از وقفه برای رسیدن به کشش مطلوب است.

قلب QUATTRO دائم تمام چرخ ها سیستم درایو هیدرولیکی و کنترل الکترونیکی چند صفحه کلاچ واقع در محور عقب می باشد. این تضمین می کند مناسب توزیع گشتاور بین محور جلو و عقب است.

RS آئودی Q3 با دست زدن به پویا و پایدار بدون فدا کردن آسایش را تحت تاثیر قرار. RS تعلیق ورزش را کاهش می دهد، بدن از عملکرد بالا SUV جمع و جور با ۲۵ میلی متر (۰٫۹۸) است. باتری در محفظه توشه برای رسیدن به توزیع بهتر وزن واقع شده است. سیستم های تعلیق مستقل چرخ عقب با چهار لینک کنترل می شود.

قفسه های الکترو مکانیک و سیستم فرمان دنده ی هرز گرد عمل بسیار موثر، انتقال، احساس فرمان دقیق و سفت است. ترمز الکترو مکانیکی و تپه نگه کمک نیز استاندارد است.

در RS آئودی Q3، در داخل تهویه و سوراخ دیسک های ترمز در چرخ های جلو طراحی موج با موج شکل خطوط بیرونی، که موجب صرفه جویی در حدود است. یک کیلوگرم (۲٫۲۰ پوند) از وزن در چرخ های جلو. دیسک به قطر میلیمتر ۳۶۵ (۱۴٫۳۷)، و آنها با هشت پیستون کالیپر گریبانگیر رنگ سیاه و سفید با آرم RS. کنترل ثبات الکترونیکی (ESC) دارای یک حالت ورزش، و همچنین می تواند به طور کامل غیر فعال می شود.

RS آئودی Q3 با چرخ های آلیاژی استاندارد ۱۹ اینچ در بازار آلمان می آید. سه نسخه از چرخ های ۲۰ اینچی نیز به عنوان ارائه شده است. یکی از این منحصر به فرد ۵ دو سخن گفت طراحی V، است که بر روی ماشین آئودی RS مفهوم Q3 است که در سال ۲۰۱۲ چین نمایش خودکار موتور نشان داده شده است بر اساس است.

در علاوه بر این به موتور آن، RS آئودی Q3 نیز نشان می دهد که وضعیت خاص خود در Q3 خط تا با تعدادی از برجسته بصری. جزئیات طراحی خاص RS-تاکید نگاه با اعتماد به نفس از SUV جمع و جور، با کارایی بالا است. آنها از لهجه های بدن و ریل های سقف در مت آلومینیوم، صفحات ویژه درب آستانه و درب تر و تمیز نوار، بالا براق سیاه و سفید لانه زنبوری جلو پنجره مشبک سپر جلو، RS و آرم QUATTRO در جلو مصرف هوا تشکیل شده است. یک اسپویلر سقف بزرگ، سپر عقب با درج متمایز منتشر tailpipe بیضی شکل، بزرگ و آرم RS Q3 تاکید بر عقب. در طول ۴۴۱۰ میلی متر (۱۴٫۴۷ فوت)، مدل دینامیکی بالا ۲۵ میلی متر (۰٫۹۸) طولانی تر از آئودی Q3. در ۱۷۳۰ کیلوگرم (£ ۳۸۱۴٫۰۰) وزن دارد.

آلومینیوم مات یا سیاه و سفید – RS آئودی Q3 نیز می تواند توسط یکی از دو بسته های یک ظاهر طراحی شده اختیاری تواند سفارشی. ویژگی های یک ظاهر طراحی شده عبارتند از: فلپ در سمت مصرف هوا، تر و تمیز در دیفیوزر و باله در اسپویلر سقف. RS آئودی Q3 در دسترس است در هشت رنگ بیرونی، از جمله اثر منحصر به فرد Sepang آبی مروارید.

خطوط ورزشی از خارجی ها در یک ظاهر طراحی شده کشور ادامه داد. خوشه است، ابزار خاکستری با مقیاس های سفید و قرمز اشاره گر است. دوخت متضاد در سنگ خاکستری تر و تمیز چند منظوره سه سخن گفت فرمان با پایین صاف آن و همچنین به عنوان اهرم انتخاب دنده. MMI و نمایش سیستم اطلاعات راننده خوش آمدید راننده با آرم RS. رانندگان می توانید تماس بگیرید تا افزایش فشار، دمای روغن و یک تایمر دامان را از طریق منوی RS در سیستم اطلاعات راننده.

همراه با پدال، پشتیبانی از پا در نگاه آلومینیوم می درخشد، و اینله های استاندارد در پایان سیاه و سفید پیانو هستند. QUATTRO جیامبیایچ نژاد آلومینیومی یا کربن به عنوان جایگزین در اینجا ارائه می دهد. سیاه headlining استاندارد و نقره ای ماه headlining اختیاری است.

صندلی ورزش با RS Q3 آرم برجسته نیز استاندارد است و در سیاه و سفید Alcantara / چرم سفارش شده است. مشتریان همچنین می توانید اختیاری خوب چرم NAPPA در سیاه و سفید و یا نقره ای ماه با با دوخت متضاد در سنگ خاکستری و یا بسته بندی با طراحی دوخت الماس را انتخاب کنید.
Audi RS Q3 - Rear Angle, 2014, 800x600, 8 of 18
منطقه محموله ظرفیت پایه از ۳۵۶ لیتر (۱۲٫۵۷ فوت مکعب)، که می تواند توسط تاشو خرد پشت صندلی عقب به ۱۲۶۱ لیتر (۴۴٫۵۳ فوت مکعب) افزایش یافته است. loadliner عملی برگشت پذیر استاندارد است. کسانی که مایل به حمل و نقل محموله و حتی بیشتر می توانید قلاب بکسل است که برای Q3 RS ارائه سفارش دهید.

سایر ویژگی های استاندارد RS آئودی Q3 شامل – در علاوه بر خاص RS-سیستم اطلاعات راننده – پارک کمک به علاوه، سیستم صوتی آئودی با ده بلندگو، زنون به همراه چراغهای جلو و چراغ های LED دم. هنگامی که آنها در حال روشن نیست، چراغ دم در نمایش رنگ قرمز تیره است.

در منطقه infotainment، سیستم های مدولار ارائه می دهد طیف گسترده ای از گزینه ها در بالا است هارد دیسک بر اساس سیستم ناوبری، ناوبری MMI به علاوه وجود دارد. سیستم صدای فراگیر از بوز درایوهای ۱۴ بلندگو تا ۴۶۵ وات قدرت خروجی، در حالی که بلوتوث ماشین آنلاین تلفن همراه با WLAN کانون متصل به عملکرد بالا SUV جمع و جور با اینترنت و خدمات آنلاین آئودی اتصال به خودرو به ارمغان می آورد. بسیار پیشرفته سیستم های کمک راننده دور از برنامه گزینه را به خود اختصاص داده اند.

در آلمان، قیمت پایه ۵۴٫۶۰۰ € است، و تحویل در پاییز ۲۰۱۳ آغاز خواهد شد.

در تاریخ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ و ۴:۲۳
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر