بستن
پاتوق آریا گیم (مطالب و عکس جالب و خواندی) : آئودی A3 e-TRON (تصاویر زیبای ماشین 2013)

برو بالا


بازی اندروید


Audi A3 e-tron Concept - Front Angle, 2013, 800x600, 1 of 13

آئودی است کار مشتاقانه به برق پیشرانه با استفاده از پلاگین در فن آوری هیبرید. نام تجاری با چهار حلقه نشان آئودی A3 e-TRON در سال ۲۰۱۳ در ژنو موتور نمایش. با ۱۵۰ کیلو وات (۲۰۴ اسب بخار) از سیستم قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر (£ ۲۵۸٫۱۵ فوت) گشتاور سیستم، عملکرد ورزشی است تضمین شده است.

Audi A3 e-tron Concept - Front Angle, 2013, 800x600, 2 of 13

آئودی A3 e-TRON آئودی واقعی است. آن را از ۰ به ۱۰۰ کیلومتر / ساعت (۶۲٫۱۴ مایل در ساعت) در ۷٫۶ ثانیه در راه خود را به یک سرعت بالا از ۲۲۲ کیلومتر / ساعت (۱۳۷٫۹۴ مایل در ساعت) سرعت. با توجه به استاندارد ECE برای پلاگین در خودرو هیبرید، مدل پنج درب مصرف به طور متوسط ​​تنها ۱٫۵ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر (۱۵۶٫۸۱ یانیه ها ی ایالات متحده)، که مربوط به انتشار CO2 از ۳۵ گرم در هر کیلومتر (۵۶٫۳۳ گرم / مایل) است. در حالت الکتریکی، آئودی A3 e-TRON به یک سرعت بالا از ۱۳۰ کیلومتر / ساعت (۸۰٫۷۸ مایل در ساعت) می رسد و دارای حداکثر برد ۵۰ کیلومتر (۳۱٫۰۷ مایل) می باشد.

Audi A3 e-tron Concept - Side, 2013, 800x600, 4 of 13

یک موتور احتراق اصلاح شده ۱٫۴ TFSI تولید ۱۱۰ کیلو وات (۱۵۰ اسب بخار) می باشد.کلاچ TFSI به یک موتور الکتریکی با یک خروجی از ۷۵ کیلووات است.دیسک شکل موتور الکتریکی است که به تازگی طراحی شده با سرعت شش ES TRONIC، که انتقال قدرت به چرخ های جلو یکپارچه شده است. دو درمجموعه مکمل یکدیگر است. موتور الکتریکی ارائه می شود حداکثر گشتاور خود را از آغاز تا حدود ۲۰۰۰ دور در دقیقه، و TFSI حداکثر کشیدن قدرت در یک محدوده از ۱۷۵۰ تا ۴،۰۰۰ دور در دقیقه در دسترس است.

Audi A3 e-tron Concept - Interior, 2013, 800x600, 9 of 13

آئودی A3 e-TRON را می توان با فقط موتور احتراق، فقط درایو الکتریکی و یا در حالت ترکیبی هدایت می شود. حتی در حالت الکتریکی آن را ارائه می دهد شتاب دهنده قدرتمند و بدون نیاز به درگیر TFSI.راننده می تواند به هر دو درمجموعه فعال در همان زمان (تقویت) را انتخاب کنید. وقتی که به راننده اجازه می دهد تا در شتاب دهنده، هر دو آنها را به طور موقت غیر فعال (هواپیمای بی موتوری پرواز “). در این روش گشتاور موتور ترمز است از بین بروند و افزایش بهره وری شده است.

Audi A3 e-tron Concept - Front Angle, 2013, 800x600, 7 of 13

نمایش موتور ژنو در سال ۲۰۱۳، آئودی A3 e-TRON یک نگاه اجمالی واقع بینانه به آینده تحرک فراهم آئودی است که آن را برنامه ریزی.برق پیشرانه، بالاتر از همه با استفاده از پلاگین در فن آوری، نقش تصمیم گیری در استراتژی نام تجاری می باشد.

موضوعات مطلب :
عکس سمت چپزیر موضوعات : گالری ماشین
تگ های مطلب :
در تاریخ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ و ۴:۱۵
تغییر اندازه متن : معمولی بزرگ خیلی بزرگ
جدیدترین مطالب سایت

آمارگیر